
Tokom juna, trudili smo se da se na našim štandovima upoznamo sa što više naših sugrađana, koji su mogli da saznaju o našim aktivnostima, ali i da nam se priljuče.
Početkom meseca bili smo na Zvezdari, u parku kod ’’Zvezdara teatra’’ i Šeste Beogradske gimnazije, gde smo sa komšijama razgovarali o idejama kako Beograd može postati DOBAR GRAD, kao i da ih informišemo o planu ’’Milenijum tima’’ da umesto Instituta Goša izgradi stambeno-poslovni kompleks.
Razgovarali smo i sa građanima i građankama u Rakovici, u parku Luke Vojvodića. Obradovali su nas entuzijazam i dobra atmosfera, kako među mlađim, tako i među starijim sugrađanima spremnim da se uključe u borbu da Beograd postane DOBAR GRAD.
Građani su na našem štandu u Ustaničkoj ulici na Voždovcu takođe mogli bolje da se upoznaju sa našim idejama, ali i da porazgovaraju o razvoju grada i načinima da Beograd postane DOBAR GRAD za sve. Dan kasnije, sa komšijama smo o ovome razgovarali i kod Banjičke pijace.
Na svim štandovima, građani su mogli da se na licu mesta učlane u pokret Ne davimo Beograd. Svi ljudi koji dele ljubav prema našem gradu, i osećaju želju i odgovornost da od njega napravimo dobro mesto za život, mogu se pridružiti borbi da taj grad zajedno oslobodimo, zaustavimo sve štetne projekte kriminalne vlasti, i od Beograda napravimo DOBAR GRADza sve naše sugrađane, sugrađanke, i buduće generacije.
Pročitaj i ovo:
Moguća smena vlasti u Beogradu
Nema nikakve sumnje da je vlast uticala na izbornu volju građana kroz brojne neregularnosti koje su naši kontrolori zabeležili, a o kojima su izvestile i nezavisne posmatračke organizacije. U ovom trenutku naš tim za kontrolu izbora vrši proveru svih rezultata koji su stigli sa biračkih mesta, a naš pravni tim reagovaće na sve zabeležene nepravilnosti.
Pretučen kontrolor Ne davimo Beograd i MORAMO
Kontrolor ispred koalicije MORAMO i Ne davimo Beograd, napadnut je nakon što je otkrio i snimio stranačke aktiviste SNS-a koji koristeći paralelni izborni spisak idu od vrata do vrata i zovu ljude na glasanje.
Napad na kandidata za odbornika Ne davimo Beograd i MORAMO
Danas je na biračkom mestu 13, na Zvezdari, napadnut kandidat za odbornika gradske skupštine Grada Beograda, Miloš Vučković, nakon što je prišao licima koja su ispred ovog biračkog mesta vršila pritisak na birače, vodila paralelni spisak i instruisali građane kako da glasaju.






