Povodom incidenta koji se dogodio juče na liniji 50, u kojem je putnica zadobila ozbiljne povrede nakon što je ispala iz autobusa u pokretu, Zeleno-levi front izražava duboku zabrinutost zbog nebezbednosti u javnom prevozu u Beogradu. Ova nesreća je još jedan u nizu pokazatelja kako korupcija i prepuštanje linija privatnicima i ortačkim kompanijama može dovesti do potencijalno fatalnih ishoda.

“Kvalitet javnog prevoza u Beogradu drastično je opao tokom mandata aktuelne gradske uprave. Pored smanjenja broja vozila i loše optimizacije linija, sada smo dovedeni u situaciju da se plašimo za sopstvenu bezbednost kada ulazimo u vozila javnog prevoza”, rekao je Dušan Pavlović, odbornik ZLF-a u Skupštini Beograda.

SNS snosi direktnu odgovornost za trenutno stanje jer je mnoge linije, uključujući liniju 50, prepustila privatnicima bez odgovarajuće kontrole kvaliteta i sigurnosti.

“Šapić snosi punu odgovornost za nesreće koje se dešavaju kao posledica urušenog javnog prevoza, jer je smanjenjem kapaciteta JKP GSP Beograd i prepuštanjem linija privatnicima, preusmerio fokus saobraćajne politike na automobilski saobraćaj. Takva politika stvorila je ne samo nefunkcionalan javni prevoz, već i gužve koje ugrožavaju živote građana”, navodi Pavlović.

Zeleno-levi front zahteva od nadležnih organa i gradske uprave da prestanu sa zanemarivanjem problema u javnom prevozu i da konačno obezbede adekvatne standarde sigurnosti za sve prevoznike, javne i privatne.

Pročitaj i ovo:

Marko Vujačić: Tajni ugovori i eksploatacija ljudi i prirode

Marko Vujačić, član Predsedništva Zeleno levog fronta, ističe da je potrebna saradnja sa Kinom tamo gde ima obostranog interesa, ali i na jasnom odbacivanju autoritarnog modela razvoja koji počiva na tajnim ugovorima, eksploataciji ljudi i prirode i koncentraciji političke moći, koji danas simbolizuju kineska država i njene kompanije.