Imamo nove majice! Ukoliko želite našu “Čiji grad-Naš grad” majicu popunite ovaj FORMULAR kako bi majica što pre bila u vašim rukama. Kupovinom majice od 1200 dinara pomažete funkcionisanje inicijative Ne davimo Beograd, a ujedno i širite ideju solidarnog, slobodnog i dobrog grada za sve! Čiji grad?
Pročitaj i ovo:
Đorđević o reakciji policije u Beogradu: Samo čine ljude još bešnjim
Kopredsednica stranke Zeleno-levi front (ZLF) Biljana Đorđević ocenila je večerašnju akciju policije ispred Rektorata Univerziteta u Beogradu kao "nadrealnu", navodeći da takvim potezima vlast samo čini ljude "bešnjim i bešnjim".
Đorđević: Upad policije u Rektorat nije izolovan incident, već deo kontinuiteta
U intervjuu za portal Mašina narodna poslanica i kopredsednica ZLF Biljana Đorđević ističe da je Univerzitet već bio na meti, te da su aktuelna dešavanja deo šireg procesa pritisaka na akademske institucije, te dodaje da bi se sličan scenario dogodio i bez konkretnog povoda.
Radomir Lazović: Tri ključne odlike lokalnih izbora i dve opasnosti koje treba izbeći
Tri ključne odlike upravo održanih lokalnih izbora su veliki pad podrške SNS, zatim ogromno angažovanje kriminalaca i batinaša za zastrašivanje i izbornu krađu kojom su pokušali da taj pad podrške nadomeste i odlučnost građana da se bore da oslobode svoje gradove i zemlju – kaže za Danas Radomir Lazović, kopredsednik Zeleno-levog fronta.







