The Let’s Not Drown Belgrade initiative announced that it strongly condemns the announcements that the meeting of Belgrade Mayor Zoran Radojicic with the leader of the Vienna branch of the far-right FPÖ (Freiheitliche Partei Österreichs – Freedom Party of Austria) Dominik Nep should continue soon.

Full text on: TekDeeps.
Pročitaj i ovo:
Delegacija ZLF na komemoraciji proboja ustaškog logora Jasenovac
Danas se u Jasenovcu obeležava 81. godišnjica proboja zarobljenika iz istoimenog ustaškog logora, a delegacija Zeleno-levog fronta je prisustvovala komemoraciji, kako bi izrazila najdublje poštovanje i saučešće za stradale u Jasenovcu i njihove porodice.
Kozma: Vlast je usvojila Mrdićeve zakone da bi sačuvala sebe od daljeg krivičnog procesuiranja
"Bilo je jasno da oni usvajaju takozvane 'šatorske zakone' da bi sačuvali sebe od daljeg krivičnog procesuiranja. Takođe je jasno da oni moraju da se pravdaju pred Evropskom unijom, pa tako pompezno najavljuju da moraju da se usvajaju evropski zakoni. To je istovremeno bio njihov način da pobegnu od rasprave o nepoverenju vladi", objasnio je on.
INTERVJU Radomir Lazović: Nastup na izborima zavisiće od procene kako najefikasnije pobediti vlast
Kopredsednik Zeleno-levog fronta Radomir Lazović sa ostalim predstavnicima parlamentarne opozicije imao je priliku da se proteklih dana susretne sa više evropskih zvaničnika i sa njima razgovara o razrešenju političke krize kroz koju srbija prolazi duže od godinu i po dana.






