Kandidat za gradonačelnika Beograda, Dobrica Veselinović će, zajedno sa aktivistima i aktivistkinjama pokreta Ne davimo Beograd i koalicije MORAMO, tramvajem preneti prikupljene potpise za gradske izbore u aprilu i predati ih Gradskoj izbornoj komisiju danas u 16:30. Pre toga, u 15 časova, koalicija MORAMO predaće potpise za republičke izbore u Republičkoj izbornoj komisiji.

Zeleno-leva koalicija MORAMO, koju čine Otvorena građanska platforma AKCIJA, Ne davimo Beograd i Ekološki ustanak, predaće danas, 21. februara 2022. godine, Republičkoj izbornoj komisiji listu MORAMO za parlamentarne izbore u 15 časova i Gradskoj izbornoj komisiji listu „MORAMO za dobar grad“ za beogradske izbore u 16:30 časova.
Predstavnici koalicije MORAMO, Biljana Đorđević – Ne davimo Beograd, Nebojša Zelenović – OGP AKCIJA i Aleksandar Jovanović Ćuta – Ekološki ustanak, razgovaraće sa građanima i predstavnicima medija na Terazijama (Terazijska česma) od 14.30 časova, a zatim će krenuti u šetnju do Republičke izborne komisije, gde će biti predata lista Moramo u 15 časova.
Listu „MORAMO, za dobar grad“ biće predata Gradskoj izbornoj komisiji danas u 16.30 časova, dok su izjave za medije predviđene su od 16:20 ispred Gradske uprave u ulici 27. marta. Kandidat za gradonačelnika Beograda, Dobrica Veselinović, zajedno sa aktivistima, krenuće javnim prevozom, tramvajem, od štaba pokreta, a dolazak ispred Gradske uprave u ulici 27. marta, očekujemo u 16:15.
Pozivamo Vas da ispratite predaju liste MORAMO, za parlamentarne izbore i Liste „MORAMO za dobar grad“ za izbore u Beogradu.
Pročitaj i ovo:
ZLF zahteva hitnu reakciju nadležnih na zastrašujuće pretnje Danici Vučenić
Nakon što je ugledna novinarka Danica Vučenić dobila jezive pretnje u pismu koje je stiglo na adresu N1 televizije, Zeleno-levi front zahteva da policija i tužilaštvo hitno reaguju, i pokrenu istragu kako bi se identifikovali i procesuirali počinioci.
ZLF protiv obaveznog učešća đaka na EXPO 2027 – Škole ne smeju biti promotivni instrumenti vlasti
Povodom odluke da se poseta međunarodnoj specijalizovanoj izložbi EXPO 2027 uvrsti u školski kalendar obrazovno-vaspitnog rada za učenike osnovnih i srednjih škola, Grupa za obrazovanje ZLF izražava ozbiljnu zabrinutost i najoštrije se protivi svakom pokušaju da se učenicima, nastavnicima i školama nameće obavezno učešće u događajima koji prevazilaze okvire redovnog nastavnog procesa i osnovnu obrazovnu funkciju škole.
Đorđević: Podrška studentskoj listi jedini kredibilan način da se doprinese smeni režima
Odluka Zeleno-levog fronta da na izborima podrži studentsku listu u ovom trenutku se neće menjati jer je to jedini kredibilan način da se doprinese pobedi nad aktuelnim režimom rekla je kopredsednica ove partije Biljana Đorđević.






