
Koalicija „Biramo Beograd” obaveštava javnost da je naš krizni štab formiran za izborni dan sa desetinama mobilnih timova spremno odgovorio na pokušaje kupovine glasova, ucene i pritiske na birače.
Od jutros smo na više od deset lokacija zaustavili izborne mahinacije i rad SNS centara za pritisak na birače, a naši narodni poslanici su od jutros na terenu i obilaze sve lokacije. Zaustavljen je pritisak na birače u SC Banjica, zaustavljena je kupovina glasova na Karaburmi ispred OŠ Jovan Cvijić, na opštini Rakovica u FK Železnik, na opštini Palilula na levoj obali u nekoliko privatnih kuća, na Voždovcu u auto školi, kao i na Starom gradu gde su naši kandidati i fizički napadnuti.
Sve ovo nam pokazuje da je Srpska napredna stranka u panici.
Nastavljamo da pratimo situaciju na terenu i spremni smo da zaustavimo izborne mahinacije vlasti.
Pozivamo građane da u što većem broju izađu na izbore i da nam prijavljuju sve izborne nepravilnosti koje uoče.
Pročitaj i ovo:
Puna podrška Šabiću i drugima u borbi za REM
Četvoro članova Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) koji su odlučili da prihvate mandat u ovom telu, imaće našu punu podršku u radu, poručili su u zajedničkoj izjavi za Betu kopredsednici Zeleno levog fronta (ZLF) Biljana Đorđević i Radomir Lazović.
Anđela Ruvidić u Narodnoj skupštini zamenila Jelenu Jerinić
Republička izborna komisija (RIK) dodelila je na današnjoj sednici mandat narodne poslanice Anđele Ruvidić nakon što je ostavku na tu poziciju podnela Jelena Jerinić.
Lazović traži odgovore MUP-a i Dačića o pucnjavama u Beogradu i ubistvu na Senjaku
Kopredsednik Zeleno-levog fronta (ZLF) Radomir Lazović danas je na sednici Skupštine Srbije tražio odgovore Ministarstva unutrašnjih poslova i ministra Ivice Dačića o oružanim incidentima u kafeima i teretanama proteklih meseci u Beogradu, i o majskom slučaju ubistva u restoranu u gradskom naselju Senjak.






