Pokret Ne davimo Beograd formirao je tim za kontrolu izbora i otpočeo obuku kontrolora kako bismo spremno dočekali predstojeće izbore. Pozivamo vas da se prijavite i budete kontrolor ili kontrolorka!
Priključite se našem timu za kontrolu izbora popunjavanjem upitnika, a naši aktivisti će vas kontaktirati i pozvati na obuku za kontrolore, u skladu sa vašim slobodnim vremenom.
Zajedno ćemo se izboriti da oslobodimo naš grad, zaustavimo sve štetne projekte kriminalne vlasti i od njega napravimo DOBAR GRAD!
Hvala vam na podršci i poverenju koje ukazujete pokretu Ne davimo Beograd.
Za sva pitanja slobodno nam pišite na: [email protected]
Pročitaj i ovo:
ALIMENTACIONI FOND DA, ali SNS predlog ima tri važna problema
Formiranje Alimentacionog fonda je dobro rešenje da bi se zaštititila deca i da bi im se obezbedila osnovna sredstva za život, ali ovakav predlog Zakon o osvarivanju prava iz Alimentacionog fonda sadrži tri ključne mane koje su na štetu deteta.
Šapićevi novi turski tramvaji preskupi i neodgovarajući
Nabavka preskupih turskih tramvaja neprilagođenih Beogradu nije motivisana unapređenjem kvaliteta javnog prevoza i života Beograđana i Beograđanki, već željom za ličnim profitom!
Izbor za savet REM-a propao zbog namere SNS-a da u njega postavi svoje poslušnike
Proces izbora nezavisnih članova Saveta REM-a je propao. Urušen je namerom vlasti da na mesta nezavisnih članova ove institucije postavi partijske poslušnike. U potpunosti podržavamo odluku 84 organizacije, nezavisnih predlagača, kao i odluku 20 nezavisnih kandidata da se povuku iz izbora za Savet REM-a, nakon što je postalo jasno da će se on održati uprkos kršenjima zakona, na koja smo upozoravali.