
Iza nas je još jedan ciklus izbora u kome je Srpska napredna stranka pokazala da je spremna na sve neregularnosti, ucene i mahinacije kako bi opstala na vlasti u Srbiji i Beogradu. Videli smo reke autobusa fantomskih glasača, razbijene glave naših kontrolora i besramnu kupovinu glasova.
Naši kontrolori i ljudi na terenu, uložili su nadljudske napore kako bi odbranili izbornu volju građana u nemogućim i neregularnim uslovima. Krivotvorena izborna volja građana pokazuje da je, i pored svih neregularnosti ZLF i koalicija Srbija protiv nasilja prema prel
iminarnim informacijama, postigla rezultat od 23.3% podrške građana na nivou republike. U Vojvodini 21.5%, a u Beogradu 35.3% procenata podrške.
U narednim danima uradićemo detaljnu analizu koja će pokazati koje stvari smo mogli da uradimo bolje, a koje aktivnosti mogu i pored svih neregularnosti dovesti do rušenja SNS vlasti u Srbiji, Vojvodini i Beogradu.
ZLF i Srbija protiv nasilja vas pozivaju večeras, u ponedeljak 18. decembra u 18h, ispred Skupštine grada Beograda (Stari dvor) na protest zbog krađe izborne volje građana.
Pročitaj i ovo:
ZLF i druge grupe antifašista i ove godine sprečili obeležavanje odavanja pošte Milanu Nediću
Tražili smo da se zabrani skup u kome oni slave jednog ratnog zločinca, kvislinga, saradnika sa nacističkim okupatorom. Tražili smo da policija reaguje u skladu sa Ustavom Republike Srbije i zabrani veličanje ratnih zločinaca i fašista.
Đorđević: Selaković se nije pozvao na imunitet da bi pokazao kako nije kukavica, ali će ga „neko veći“ zaštititi
Korpedsednica i poslanica Zeleno-levog fronta Biljana Đorđević ocenila je u N1 Studio live da to što se ministar kulture Nikola Selaković nije danas pred Specijalnim sudom u slučaju Generalštab pozvao na imunitet predstavlja pokušaj "da odbrani svoju poziciju i sliku u javnosti da on nije kukavica, da ne beži", ali će ga, dodaje, zaštititi "neko veći".
Jerinić za N1: Kako je predsednik preuzeo ulogu premijera?
Kako za portal N1 kaže Jelena Jerinić, profesorka Ustavnog prava i poslanica u Narodnoj skupštini, pitanje da li Vučić krši Ustav odavno je kod nas postalo retoričko.






