
Pokret Ne davimo Beograd i zeleno-leva koalicija MORAMO pozivaju vas na predstavljanje programa ZA DOBAR GRAD koji ćemo kandidovati na predstojećim izborima za Skupštinu grada Beograda.
U petak 11. marta u 18 časova u Dorćol placu, Dobrčina 59, kandidati i kandidatkinje koalicije MORAMO predstaviće program naše koalicije ZA DOBAR GRAD.
“Tim ljudi koalicije MORAMO, koji se kandiduje na gradskim izborima za Beograd, sastavljen je od iskusnih ljudi koji su autoriteti u svojim oblastima i koji su u prethodnih deset godina ostavili dubok trag u borbi da Beograd postane dobar grad. Program koji ćemo u petak predstaviti je rezultat zajedničkog rada naših kandidata, stručnih organizacija i građana koji su učestvovali u njegovom nastanku.” – poručio je Dobrica Veselinović, kandidat za gradonačelnika Beograda, ispred koalicije MORAMO.
“Beograd zaslužuje da ga vodi gradonačelnik koji zaista hoće da se bavi problemima grada i nije proizvod političkih kalkulacija i istraživanja javnog mnenja. Dobrica Veselinović je jedini takav kandidat sa jasnom vizijom kako naš grad treba da se razvija. A ta vizija je zelen, održiv grad koji vodi računa o najugroženijima i grad u kome se dobro živi. Dobrica se preko 15 godina bavi problemima grada i poznaje kako naš grad diše. Ima veliku želju, odličan tim ljudi, i uostalom ogromnu ljubav prema Beogradu.” – izjavio je Radomir Lazović.
Pročitaj i ovo:
Beogradom upravlja kriminal
Zakazana je šesnaesta sednica Skupštine grada Beograda. Povod sednice je rebalans budžeta, ali na dnevnom redu nije najvažnija tema: bezbednost građana Beograda.
Autorski tekst Mladena Vitasa: Siromaštvo nije nuspojava korupcionaške pljačke budžeta epskih razmera, već njen funkcionalan deo
Pročitajte autorski tekst našeg odbornika u Skupštini gradske opštine Čukarica Mladena Vitasa za portal Danas gde se bavi temama korupcije, siromaštva i društvenih nejednakosti u Srbiji.
ZLF zahteva povlačenje plana za uništavanje zelene površine i izgradnju 5000 stanova u Mirijevu
Kako bi se sprečilo usvajanje štetnog nacrta PDR za područje Bajdina u Mirijevu, gradski odbornici Zeleno-levog fronta su podržali građane i udruženja i zahtevali da se ovaj plan povuče sa dnevnog reda naredne sednice Skupštine grada, 25. juna.






